Plan przygotowań do sezonu.

Uran Łukowica rozpoczyna swoje przygotowania do pierwszego sezonu w klasie A. Aby nie była to jednoroczna przygoda z tą ligą trener jak i zawodnicy planują rozpocząć treningi już 13 lipca, aby dobrze przepracować okres wakacyjny. Do wzięcia udziału w treningach zachęcamy każdego, kto chciałby pomóc drużynie w grze. Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do obecnych zawodników, juniorów, ale także graczy, których przygoda z Uranem została przerwana. Teraz potrzebujemy każdej pary nóg, aby wywalczyć postawiony przed nami cel - pewnego utrzymania w A klasie.

Plan wygląda następująco:

13- 17 lipca codziennie trening o 19.00 na boisku w Świdniku

19 lipca godz. 18.00 sparing na boisku w Świdniku z Przetakówką Nowy Sącz

24 lipca godz. 19.00 trening na boisku w Świdniku

26 lipca godz. 17.00 mecz III rundy Pucharu Polski z IV ligowym KS Tymbark

31 lipca godz. 19.00 sparing na boisku w Świdniku z Zyndramem Łącko

7 sierpnia godz. 19.00 trening na boisku w Świdniku

9 sierpnia sparing z Popradem Rytro

14 sierpnia godz. 19.00 trening na boisku w Świdniku

16 sierpnia - I kolejka A klasy

Wysoce prawdopodobne, że w tygodniu od 19 lipca do 16 sierpnia oprócz treningów piątkowych, odbywać się będą treningi w tygodniu (wtorek lub środa). Wszystko zostanie ustalone na pierwszych treningach. Nazwy sparingpartnerów zostaną podane wkrótce. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich do aktywnego brania udziału w treningach i sparingach przed sezonowych.